Filmekimi 2018 – Biletler Satışa Çıkıyor

5-14 Ekim’de düzenlenecek olan ve yine dolu dolu filmlerle karşımıza çıkan Filmekimi’nin biletleri bugün satışa çıkıyor. Salonlar Avrupa Yakası’nda olduğu için geçtiğimiz yıl yalnızca Visages Villages ve The Square’i izleyebildiğim etkinlikte bu sefer izlenecekler listemi daha geniş tutmayı planlıyorum.

Bu yıl gösterime girecek filmlerin neredeyse her biri o kadar iddialı ki, öncelikli olarak hangilerine gitmek isteyeceğimi belirlerken karar vermekte oldukça zorlandım. Gaspar Noe imzalı Climax ülkemizde izleme imkanını bir daha bulamayacak olduğumuz için kaçırmak istemediğim ilk filmken, Bradley Cooper’ın ilk kez yönetmen koltuğuna oturduğu ve Lady Gaga ile başrol paylaştığı A Star Is Born da müzikal olması sebebiyle oldukça ilgimi çekiyor.

Bu ikisinin arkasına beni en çok rahatsız eden ancak yine de her filmini izlemek istediğim yönetmen Lars Von Trier’in yeni filmi The House That Jack Built mi gelecek yoksa Rachel Weisz, Emma Stone ve Olivia Colman’lı kadrosuyla yeni The Favourite mi diye hala düşünmekteyim. ShopliftersBeoning ve Todos lo saben de olur da zamanım uyuşursa gitmek istediğim diğer filmler…

Etkinlik hakkında ayrıntılı bilgiye ve gösterim programına web sitesi üzerinden ya da IKSV mobil uygulamasından ulaşıp, yönlendirme linkleri ile Biletix üzerinden kolayca bilet alabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın