Kategoriler
Oyun

League of Legends 2014 Dünya Şampiyonası Başlıyor!

Sonunda, League of Legends sevenler için yılın en çok beklenilen günlerinden birisi geldi. League of Legends 2014 Dünya Şampiyonası bugün Türkiye saatiyle 12.00’da A grubunun ilk maçı olan Edward Gaming – Samsung White karşılaşması ile Güney Kore’de başlayacak.

Geçtiğimiz yıl Amerika’da, Staples Centar‘da yapılan efsane finallerin ardından, bu yıl sihirdarların Riot Games‘den beklentilerinin oldukça yüksek olduğunu düşünüyorum. Umarım Riot Games, geçtiğimiz yıl olduğu gibi bu yıl da harika sahne şovları ve eğlenceli etkinlikler hazırlamıştır.

Bu yılki Dünya Şampiyonası’nın benim gibi Türk e-sport meraklıları için ayrı bir önemi var: ülkemizden ilk defa bir takım, Wild Card Turnuvası’nda birinci olarak Dünya Şampiyonası’na katılmaya hak kazandı. Dark Passage, bugün başlayacak şampiyonada, Güney Kore’de ülkemizi temsil edecek.

A grubunda yer alan Ekibimiz, ilk maçını şampiyonanın birinci gününde AHQ E-Sports takımı ile yapacak. Türkiye saati ile 14.00’da başlayacak karşılaşmaya ve şampiyonaya dair tüm bilgileri LoL eSpor sitesinden takip edebilirsiniz. Ayrıca şampiyonanın tüm maçları Riot Games Türkiye ekibi tarafından, Türkçe anlatımla Wtitch TV’den canlı olarak da yayınlanacak. jhonnie ve Glandal OP!

Son olarak, sizleri Riot Games ve Imagine Dragons işbirliğiyle hazırlanan, şampiyonaya yalnızca saatler kala yayınlanan Warriors isimli enfes parça ile baş başa bırakayım: Dinlemek için tıklayın!

Bir Cevap Yazın