Kategoriler
Araçlar

Popcorn Time: Film ve Dizi İzleme Uygulaması

Popcorn Time

Uzun zamandır ismini duyduğum ve kenara köşeye deneyeceğim diyerek not aldığım Popcorn Time‘ı sonunda deneme fırsatı buldum. Hem oluşturulma mantığına hem de kendisine hayran kaldığım, şu sıralar epey popüler olmaya başlayan bu yeni film ve dizi izleme uygulamasını burada da paylaşmak istedim.

Popcorn Time Nedir?

Popcorn Time, torrentten dizi ve film izlemeniz için hazırlanmış, birçok farklı platform desteği bulunan, ücretsiz bir uygulamadır. Torrentten indirmeye başladığınız dosyayı aynı anda izlemenize olanak sağlıyor. Kullandığı veritabanı içerisinde de tamamı HD kalitede, birçoğunun alt yazısı da bulunan envai çeşit dizi ve film yer alıyor.

Popcorn Time! Dünyanın birçok yerinden çok sayıda geliştirici ve tasarımcının bir miktar API dosyasını birleştirerek oluşturduğu torrent filmlerini mümkün olduğunca kolay izlemeniz için tasarlanmış bir üründür. Açık kaynak kodlu projeyi sahip bir projeyiz. Dünyanın her yerindeyiz. Filmleri seviyoruz. Dostum, patlamış mısırı da seviyoruz.

Popcorn Time ile torrente düşmüş her filmi, indirirken hızlıca izleyebilirsiniz. Reklam yok, part derdi yok, bağlantınız iyiyse takılma yok. Dizi ve film izleme sitelerinden bıkanlar ya da benim gibi torrentten inen dosyayı beklerken yaşlananlar için süper bir şey. Resimdeki gibi oldukça basit bir arayüze ve Türkçe dil desteğine sahip uygulamayı, Mac, Windows, Linux bilgisayarınız için ya da Android cihazlarınız için sitesinden indirebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir