Star Wars: Episode VII Oyuncu Kadrosu Açıklandı

Haberini aldığımızdan beri heyecanla bekleyişe geçtiğimiz, J.J. Abrams tarafından yönetilecek olan Star Wars serisinin yedinci filminin oyuncu kadrosu Pinewood Studios‘da çekilmiş, tüm oyuncuların bir arada yer aldığı bir fotoğrafla beraber açıklandı. İlk filmlerin önemli isimleri beklediğimiz gibi yeni filmde de yer alırken, oldukça sürpriz yeni isimler de kadroya dahil oldu.

Star Wars Episode VII Oyuncu Kadrosu Açıklandı

Eski kadrodan “I Know” repliğiyle ve kahramanlığıyla gönüllere taht kurmuş Harrison Ford (Han Solo), onun sevdiceği Carrie Fisher (Prenses Leia Organa) ve kahramanımız Mark Hamill (Luke Skywalker)‘ın yanı sıra, iki droidimiz Anthony Daniels (C-3PO) ve Kenny Baker (R2-D2) ile beraber tüylü dostumuz Peter Mayhew (Chewbacca)‘da yeni kadroda yer alıyor.

Kadroya yeni katılan oyuncular ise, John Boyega, Daisy Ridley, Adam Driver, Oscar Isaac, Andy Serkis,Domhnall Gleeson ve Max von Sydow olarak açıklandı. Bu isimler içerisinde beni en heyecanlandıran ve meraklandıran LOTR serisinde Gollum karakteriyle gönlümüze taht kuran Andy Serkis oldu. Bakalım hangi ırktan hangi karakteri canlandıracak…

Senaryosunu Lawrance Kasdan’ın yazdığı film J.J. Abrams’ın yönetmenliğinde çekilecek ve 18 Aralık 2015′te vizyona girecek. Heyecanla bekliyoruz.

Bir Cevap Yazın