Kategoriler
Oyun

Steam’de 2014 Yılbaşı İndirimleri

Bu yıl oldukça ses getiren Steam Yaz İndirimleri’nin ardından merakla beklenen Steam Yılbaşı İndirimleri başladı. 19 Aralık’ta başlayan ve 3 Ocak 2014‘e kadar devam edecek olan etkinlikte, her gün Türkiye saati ile saat 22:00′da yeni çıkan oyunlar indirime giriyor.

Steam’de yer alan diğer binlerce oyun ise, sürekli olarak farklı indirim oranlarıyla satılıyor. Yani, 3 Ocak 2014′e kadar Steam’de indirimli satılmayan hiçbir oyun olmayacak. Ayrıca rastgele seçilecek ve 2 Ocak’ta açıklanacak bir şanslı kişiye Steam’deki tüm oyunlar hediye edilecekmiş. Bu kişi olamayacağınızı düşünüyorsanız bile, aşağıdaki diğer hediyeler için umudunuzu kaybetmeyin derim.

  • 50 Kişiye İstek Listesindeki İlk 10 Oyun
  • 100 Kişiye İstek Listesindeki İlk 5 Oyun
  • 1000 Kişiye Valve Complete Pack

Şu ana kadar indirime giren yeni oyunlar arasında benim için en ilgi çekici olanlar Portal Serisi, Civizilation V ve Max Payne 3‘tü. Bunların yanı sıra indirimde olan irili ufaklı birkaç oyunu daha sepetime ekledim. 2014 yılında oyunlara fazla para harcamak istemiyorsanız, hemen Steam hesabınıza girip sepetinizi doldurmaya başlayın ve Gabe Newell‘a teşekkür etmeyi de unutmayın.

Bir Cevap Yazın