Hakkımda

Merhaba Ben Murat,

Su anda gezmekte olduğunuz bloğun sahibi ve tek yazarıyım. Bu siteyi 2009 yılında, henüz on yedi yaşındayken hayata geçirdim. Zaman içerisinde üzerinde birçok değişiklik yapsam da, on yılı aşkın bir süredir, yazının gücüne inanarak yazmaya çalışıyorum. Burası için, biriken düşüncelerimi ve sevdiğim çalışmaları paylaştığım kişisel bloğum tanımını uygun buluyorum.

Bloğum üzerinde izlediklerim, dinlediklerim ve okuduklarım gibi beğendiğim çalışmaları paylaşmamın yanı sıra profesyonel yetkinliğim bulunan alanlarda faydalı içerikler üretmeye çalışıyorum. Bu blogdaki tüm yazıların ortak noktası, her zaman okunabilir, içeriklerden oluşmasıdır.

Neler Yapıyorum?

Küçük yaşta başladığım Karate-Do sporu, zaman içerisinde severek yaptığım mesleğim haline dönüştü. Yetiştiğim spor kulübünde hocama asistanlık yaparak başlayan eğitmenlik kariyerimi, 20 yaşımdan beri Antrenörlük yaparak devam ettiriyorum. 2012 yılında hobi olarak başladığım Tüplü Dalış da, ilgi ve alakamla yine profesyonel yetkinliğe sahip olduğum alanlardan birisi oldu. TSSF/CMAS siteminde 3 Yıldız Dalıcı ve Scuba Schools International (SSI) sisteminde Divemaster seviyesine kadar yükseldim.

Spor yaşantımın haricinde, küçük yaştan beri ilgi duyduğum internet dünyasında büyük-küçük birçok girişimim oldu. Bu girişimlerimden bazılarını sattım, bazılarını kapattım, ticari amaç gütmeyen bazıları ise devam ediyor. Bu alandaki deneyimlerimi de, internette marka yaratmak ya da mevcut bir markanın internettekini varlığını inşa etmek üzerine kurduğum firmam ile devam ettiriyorum.

Takip ve İletişim

Bloğumun e-posta bültenine kaydolmak ve sosyal medya hesaplarımı öğrenmek için Takip Et sayfasını, bana mesaj bırakmak ve iletişime geçmek içinse İletişim sayfasını ziyaret edebilirsiniz.