Kategoriler
Film

IMDb 2020 Oscar Highlights Rozeti

IMDb’nin 2005 yılından beri kullanıcılarına sunduğu Oscar Highlights rozetinin yenisi, 9 Şubat’ta Dolby Theatre’da düzenlenen 92. Akademi Ödülleri töreninden kısa bir süre sonra kullanıcılara sunuldu. 2020 Oscar Highlights rozetinin profilinizde görünmesini istiyorsanız, IMDb tarafından seçilen, Oscar’da bu yıl öne çıkan 9 filmi izlemeniz ve sitede puanlamanız gerekiyor.

Kategoriler
Film

IMDB 2019 Oscar Highlights Rozeti

IMDb’nin bu yıl 22 Ocak’ta düzenlenen 91. Akademi Ödülleri’ne özel olarak hazırladığı Oscar Highlights rozeti kısa bir süre önce kullanıcılara sunuldu. Bu rozeti kazanmak için izlenilmesi gereken filmler, sitenin Oscar’a özel özet seçkisi diyebiliriz. IMDb’ye göre, 2019 Oscar ödül törenine damga vuran, mutlaka izlenmesi gereken 2018 yapımı 9 film bulunuyor.

Kategoriler
Film

2019’da Merakla Beklediğim Filmler

Yılın ilk ayının sonlarına gelirken, bu yıl vizyona girmesi daha önceden kesinleşmiş olan birçok filmin yayın tarihleri belli olmaya başladı. Bununla beraber bu yıla yetiştirilemeyeceği belli olan filmler de vizyon tarihlerini 2020 yılına erteledi. Kenneth Branagh yönetmenliğinde çekilen ikinci Hercule Poirot filmi Death on the Nile, takip ettiklerim arasında aklıma gelen ilk erteleme. Geçtiğimiz yıl […]

Kategoriler
Film

IMDB 2018 Oscar Highlights Rozeti

IMDb’nin 2005 yılından beri kullanıcılarına sunduğu Oscar Highlights rozetinin yenisi, 4 Mart’ta Kaliforniya’daki Dolby Tiyatrosu’nda düzenlenen 90. Akademi Ödülleri töreninden kısa bir süre sonra kullanıcılara sunuldu. 2018 Oscar Highlights rozetinin profilinizde görünmesini istiyorsanız, IMDb tarafından seçilen, Oscar’da bu yıl öne çıkan 8 filmi izlemeniz ve sitede puanlamanız gerekiyor.

Kategoriler
Film

2018’de Merakla Beklediğim Filmler

2017 yılını geride bırakırken, 2017 yapımı izlemediğim filmler listemi gözden geçirdim ve olası Oscar adaylarını öncelikli olarak işaretledim. Bunun hemen ardından da 2018’de neler izleyeceğim diyerek IMDB’de bolca gezindim ve bu listeyi oluşturdum. Incredibles 2 The Incredibles içerisinde gereksiz senaryo uzatmaları olmasaydı karakterler ve görsel kalitesiyle Oyuncak Hikaye’sini bile geride bırakabilirdi diye düşünüyorum. Filmin yapım […]

Kategoriler
Film

IMDB 2017 Oscar Highlights Rozeti

IMDb’nin 2005 yılından beri kullanıcılarına sunduğu Oscar Highlights rozetinin yenisi, 26 Şubat’ta Kaliforniya’daki Dolby Tiyatrosu’nda düzenlenen 89. Akademi Ödülleri töreninden kısa bir süre sonra kullanıcılara sunuldu. 2017 Oscar Highlights rozetinin profilinizde görünmesini istiyorsanız, IMDb tarafından seçilen, Oscar’da bu yıl öne çıkan 9 filmi izlemeniz ve sitede puanlamanız gerekiyor.

Kategoriler
Film

IMDB 2016 Oscar Highlights Rozeti

IMDb’nin 2005 yılından beri kullanıcılarına sunduğu Oscar Highlights rozetinin yenisi, 28 Şubat’ta Kaliforniya’daki Dolby Tiyatrosu’nda düzenlenen 88. Akademi Ödülleri töreninden kısa bir süre sonra kullanıcılara sunuldu. IMDb 2016 Oscar Highlights rozetinin profilinizde görünmesini istiyorsanız, IMDb tarafından seçilen, Oscar’da bu yıl öne çıkan 9 filmi izlemeniz ve sitede puanlamanız gerekiyor.