Kategoriler
Film

IMDB 2019 Oscar Highlights Rozeti

IMDb’nin bu yıl 22 Ocak’ta düzenlenen 91. Akademi Ödülleri’ne özel olarak hazırladığı Oscar Highlights rozeti kısa bir süre önce kullanıcılara sunuldu. Bu rozeti kazanmak için izlenilmesi gereken filmler, sitenin Oscar’a özel özet seçkisi diyebiliriz. IMDb’ye göre, 2019 Oscar ödül törenine damga vuran, mutlaka izlenmesi gereken 2018 yapımı 9 film bulunuyor.

Kategoriler
Film

Bohemian Rhapsody (2018)

X-Men filmleriyle yönetmenliğini bildiğimiz Bryan Singer, Bohemian Rhapsody’de kostümlerle, geniş sahne mekanlarıyla, ses kalitesiyle ve filmin sonundaki 20 dakikalık muazzam Live Aid konser sekansıyla müzik severlere unutulmayacak bir şov sunuyor.

Kategoriler
Film

2018’de Merakla Beklediğim Filmler

2017 yılını geride bırakırken, 2017 yapımı izlemediğim filmler listemi gözden geçirdim ve olası Oscar adaylarını öncelikli olarak işaretledim. Bunun hemen ardından da 2018’de neler izleyeceğim diyerek IMDB’de bolca gezindim ve bu listeyi oluşturdum. Incredibles 2 The Incredibles içerisinde gereksiz senaryo uzatmaları olmasaydı karakterler ve görsel kalitesiyle Oyuncak Hikaye’sini bile geride bırakabilirdi diye düşünüyorum. Filmin yapım […]