Kategoriler
Oyun

A Word: Kelime Oyunu

A Word, Apps.com.tr tarafından geliştirilen ve 2017 yılının başında yayınlanan bir kelime oyunu, ben ise henüz tanıştım. Özellikle kelime avı bulmacası sevenler için hazırlanan AWords’de amaç yalnızca verilen kelimeyi bulmak kadar basit değil. Oyunda amaç, altıgen harflerden oluşan bulmacalar içerisinde başlıkta verilen konuyla alakalı kelimeyi bulmak ve işaretlemek. Yani bizlere doğrudan bulacağımız kelimeyi değil, kelime ile ilgili konuyu ipucu olarak veriyor.


Oyunun başlarında her bulmacada yalnızca bir kelime yer alıyorken, oyunda ilerledikçe daha büyük ve içerisinde birden fazla kelimelerin yer aldığı bulmacalar ile karşılaşıyorsunuz. 1500’den fazla bulmacanın ve binlerce kelimenin yer aldığı oyun, kelime haznesini geliştirmenizi de sağlıyor.

Oyunda seviyeler yeni başlayan, acemi, çaylak olarak devam ediyor ve oyuna sürekli olarak yeni bulmacalar / seviyeler ekleniyor. Puan tablosunda arkadaşlarınızla yarışırken, başarımları açmak ve rozetler kazanmak için de mücadele ediyorsunuz. Görsel kalite, oynanış ve ses anlamında da oldukça başarılı bulduğum oyunda oyun içi satın almalar ile reklamları kaldırabiliyor ve size yardımcı olacak ek ipuçları satın alabiliyorsunuz.Oyunu indirmek için: Android | iOS

Bir Cevap Yazın