Kategoriler
WordPress

WordPress’in 10. Yaşını Kutluyoruz

WordPress Günleri

2010 yılında BİE’de,  WordPress’in kurucusu Matt Mullenweg‘in de katıldığı oldukça keyifli bir WordCamp etkinliği düzenlemişti. Lakin sonraki iki yıl boyunca çok istesek de maalesef WordCamp Türkiye’nin devamı gelmemişti.

Bu yıl ise, WordPress’in ülkemizde iyice popülerleşmesiyle beraber oluşan ihtiyaca bir karşılık vermek adına, WordPress Türkiye Ekibi yeni etkinlikler düzenleyerek WordPress kullanıcılarını ve geliştiricilerini buluşturmakta oldukça kararlı görünüyor.

WordPress Türkiye, bu yıl WordCamp’e giden yolda birçok WordPress Günü düzenleyecek. Çeşitli sunumların yapıldığı WordPress Günleri’nin ilk buluşması, 25 Nisan Perşembe günü yoğun bir katılımla İstanbul Hackerspace‘te gerçekleşti.

Gelecek buluşma ise, 27 Mayıs’ta gerçekleşecek ve hiçbir sunum içermeyecek. Bu sefer sunum dinlemek için değil, tanışmak, konuşmak ve en önemlisi de WordPress’in 10. yaşını kutlamak için bir arada olacağız.

Benim gibi bir WordPress Bağımlısıysanız ve “mutlaka orada olmalıyım” diyorsanız, etkinlik ile ilgili detaylı bilgiye şuradan ulaşabilir, konuyla ilgili güncel haberleri WordPress Türkiye Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir